شرکت تعاونی مصرف واحد شهرری
درباره وبلاگ


این وبلاگ با هدف اطلاع رسانی و برقراری ارتباط مسئولین تعاونی با اعضاء و بالعکس، راه اندازی شده و امیدواریم با همدلی و همکاری اعضاء محترم شاهد رشد روزافزون خدمات تعاونی باشیم .
مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما عزیزان هستیم .

مدیر وبلاگ : مدیر عامل
نویسندگان

تأمین کالا و اثاثیه خانگی

شرکت تعاونی مصرف کارکنان دانشگاه در راستای ارائه خدمات به اعضاء خود، تأمین کالاهای اساسی اعضاء را به عنوان یکی از اصلی ترین اهداف خود درنظر گرفته و در دو قالب این نوع از خدمات را ارائه می نماید :

لازم به ذکر است صرفاً اعضای تعاونی قادر به استفاده از این خدمات می باشند .


-          فرش و انواع منسوجات  

 ( جدید 95/05/10 )

شرکت تعاونی مصرف کارکنان دانشگاه در راستای ارائه خدمات بیشتر به اعضاء محترم، تأمین کالاهای اساسی منجمله انواع کف پوش و فرش را به عنوان یکی از اصلی ترین اهداف خود درنظر گرفته و در همین راستا امکان تهیه فرش از مجموعه فروشگاه های " سرای ابریشم " را فراهم نموده است.

همکاران ارجمند می توانند ضمن دریافت معرفی نامه از دفتر تعاونی ، فرش مورد نظر خود را با اقساط 12 ماهه و کارمزد 5% تهیه نمایند .

دریافت نقشه ( آدرس )


v  -          انواع لوازم خانگی ( ساید، یخچال، لباسشویی، تلویزیون و ... )  

اتحادیه امکان :

تأمین کالا در این روش شامل طی مراحل ذیل می باشد :

       1-     تکمیل فرم تقاضای " تأمین کالای اساسی "

       2-     تکمیل فرم " گواهی کسر از حقوق "

       3-     دریافت معرفی نامه برای اتحادیه امکان .

       4-  انجام خرید، اخذ فاکتور آن و تحویل به دفتر تعاونی و در نهایت دریافت فاکتور خرید جدید و برگ تقسیط .

یادآوری ها :

خریدهایی که از اتحادیه امکان صورت می گیرد دارای شرایطی به شرح ذیل می باشد :

Ø   خرید های نقدی : نیازی به معرفی نامه نداشته و افراد می توانند ضمن مراجعه به فروشگاه مرکزی اتحادیه امکان، خرید خود را انجام داده و از 3% تخفیف خرید نقدی نیز بهره مند گردند .

Ø   خرید های کوتاه مدت ( عادی ) : مبلغ کالای خریداری شده در این حالت  طی یک فقره چک با زمان پرداخت حداکثر دوماهه انجام می گیرد . این نوع خرید فاقد تخفیف یا کارمزد از سوی اتحادیه می باشد .

Ø   خریدهای بلندمدت ( اقساطی ) :  این نوع خرید بدون پیش پرداخت بوده لاکن برای ده ماه تقسیط مبلغی به عنوان کارمزد ( 3% اتحادیه امکان و 3% شرکت تعاونی ) به مبلغ کل کالا اضافه می گردد .

     ضمناً  9% هم مالیات بر ارزش افزوده ، افزوده خواهد شد .


 

سایر نکات :

1-  فروشگاه اتحادیه امکان از ساعت 8 صبح لغایت 12:30 اجازه ترخیص کالا می دهد لذا اعضای محترم باید تا قبل از ساعت 12 خرید خود را تکمیل و کالای خود را تحویل بگیرند .

2-  همه ی انواع خرید از اتحادیه امکان مشمول دریافت 9% مالیات بر ارزش افزوده نیز می باشد، یعنی کالایی که طی ده قسط خریداری می گردد مشمول 15% افزایش بها ( شامل 9% مالیات بر ارزش افزوده + 3% کارمزد تقسیط 6 ماهه اتحادیه امکان + 3% کارمزد شرکت تعاونی ) می گردد .

شماره تماس فروشگاه اتحادیه امکان :

44525762

آدرس : کیلومتر 8 جاده مخصوص کرج، روبروی شهاب خودرو ، خیابان نخ زرین ، خیابان تعاون ، اتحادیه امکان

سامانه اینترنتی اتحادیه امکان ( اینجا کلیک کنید )


مشارکت تا سقف 7/500/000ریال :

تأمین کالا در این روش شامل تکمیل فرم درخواست و فرم های گواهی کسر از حقوق می باشد که پس از انجام آن و به تناسب موجودی نقدی تعاونی، شرکت تعاونی مبلغ مذکور را مشارکت می نماید .

یادآوری :

-    بهای کالای مورد معامله می بایست بیشتر از میزان مشارکت تعاونی باشد در غیر اینصورت به میزان کمتری مشارکت صورت خواهد گرفت .

-    کارمزد تعاونی در این مشارکت  4% می باشد .

- تعداد دفعات مشارکت ، یک نوبت در سال بوده و درصورت وجود متقاضی ای که در طول عضویت خود در تعاونی اصلا از این تسهیلات استفاده نکرده باشد، اولویت با این عضو تعاونی می باشد .

 

مشارکت تا سقف 20/000/000 ریال : ( این مشارکت بدلیل محدودیت در فروش دانشجویی و درنتیجه کاهش گردش مالی تعاونی در حال حاضر منتفی شده است )

تأمین کالا در این روش با تکمیل فرم درخواست آغاز و ماهانه در خرید دو نفر از اعضاء مشارکت می گردد، لازم به ذکر است به دلیل حجم تقاضا ها شرکت تعاونی ناچار به تعیین نوبت بر اساس تاریخ تحویل درخواست متقاضی می باشد و سپس مشارکت نقدی تعاونی انجام می گیرد .

-    نکته قابل توجه در این روش این است که سهم مشارکت 70% تعاونی حداکثر تا بیست میلیون ریال می باشد .

کارمزد تعاونی در این مشارکت معادل نصف تعداد ماه های تقسیط + یک ، به درصد خواهد بود یعنی به کالایی که تقسیط آن 4 ماهه باشد 3% کارمزد تعلق خواهد گرفت یعنی کالایی که با مشارکت شانزده میلیون ریالی تعاونی و در 8 قسط تهیه می گردد مشمول 4% کارمزد برای تعاونی خواهد بود .


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه